توسعه صنایع و معادن کوثر
اجرای مبلمان شهری برای اولین‌بار در سطح استان البرز

اجرای مبلمان شهری برای اولین‌بار در سطح استان البرز

به گزارش روابط عمومی گروه معـادن کوثـر اولین روز کاری مجتمع تولیدی بتلند با حضور شهردار و اعضای محترم شورای شهر نظرآباد کلید خورد.

در این جلسه که در انتها به بازدید از خط تولید منجر شد، جناب آقای مهندس عسگری شهردار محترم نظرآباد ضمن ابراز مراتب خوشوقتی از برگزاری این دیدار اظهار داشتند: با توجه به تکنولوژی بالای مورد استفاده در مجتمع بتلند که منجر به ارائه محصولات باکیفیت و استاندارد می‌شود، تصمیم گرفتیم اولین همکاری را در قالب تأمین و اجرای اولین پروژه مبلمان شهری در شهرستان نظرآباد شامل میدان طالقانی و خیابان لاله را از طریق این مجتمع تولیدی کلید بزنیم و امیدواریم این پروژه سرآغاز یک دوره همکاری مداوم در سطح شهرستان باشد. وی ابراز امیدواری کرد با نهایی شدن قرارداد طی روزهای آتی اجرای این پروژه آغاز گردد.

همچنین جناب آقای احمدزاده رئیس محترم شورای شهر نظرآباد نیز ضمن بازدید از خط تولید مجتمع بتلند اظهار داشت شهرداری نظرآباد احتمام و توجه ویژه‌ای به واحدهای تولیدی مستقر در این شهرستان دارد و بنای کار ما در شورای شهر تأمین مصالح موردنیاز پروژه‌های عمرانی توسط واحدهای تولیدی منتخب و مستقر در شهرستان است.

در این جلسه مهندس موحدی مدیریت مجتمع بتلند، نیز ضمن خیرمقدم و تبریک سال جدید، توجه و اهتمام اعضای محترم شورای شهر و شهردار نظرآباد را قابل‌تقدیر دانست و اظهار داشت با توجه به سطح متفاوت تکنولوژی این واحد تولیدی، پاسخ این اعتماد را با ارائه محصولات کیفی، بادوام و زیبا را خواهیم داد و امیدواریم روند این همکاری همچنان ادامه داشته باشد.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.