توسعه صنایع و معادن کوثر
انتخاب شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر به‌عنوان بهره‌بردار نمونه معدنی استان لرستان

انتخاب شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر به‌عنوان بهره‌بردار نمونه معدنی استان لرستان

به گزارش روابط عمومی شرکت معادن کوثر با توجه به ارزیابی‌های صورت گرفته از طرف سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان در زمینه رعایت اصول فنی، رعایت شاخص‌های ایمنی و بهداشت، تدوین و اجرای برنامه آموزشی مؤثر و شفافیت در ارائه گزارشات فنی همچنین رعایت استانداردهای محیط زیستی در فعالیت‌های مربوط به استخراج سنگ، معادن دریژان دروود (ازنا) به‌عنوان واحد نمونه معدنی مورد تقدیر قرار گرفت.

گفتنی است واحد مذکور برای سومین سال موفق به کسب عنوان فوق شده و درحال حاضر یکی از فعال‌ترین معادن سنگ ساختمانی در کشور با ذخیره قابل ملاحظه و کیفیت بسیار مناسب در بازارهای داخلی و بین‌المللی می‌باشد.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.