توسعه صنایع و معادن کوثر
بازدید مدیران ارشد سازمان اقتصادی کوثر از معادن هلدینگ معادن کوثر در استان‌های لرستان و کردستان

بازدید مدیران ارشد سازمان اقتصادی کوثر از معادن هلدینگ معادن کوثر در استان‌های لرستان و کردستان

به گزارش روابط عمومی هلدینگ معادن کوثر، قائم‌مقام مدیرعامل سازمان، عضو هیئت مدیره و مدیرکل حراست سازمان به همراه مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر از ۱۴ معدن و حدوداً ۴۰ کارگاه وابسته به گروه در استان‌های لرستان و کردستان بازدید به عمل آوردند.

 در این بازدید مالک رحمتی قائم‌مقام مدیرعامل سازمان بر استفاده کامل از ظرفیت‌های موجود در تمامی معادن و به طور ویژه فعال‌سازی معدن باباشوراب به عنوان یکی از قوی‌ترین معادن مرمر دنیا تأکید کرد.

 وی همچنین اظهار داشت: با عنایت به روندهای علمی موجود در دنیا می‌بایست معادن تحت پوشش با استفاده از روش‌های نوین مدیریت و کنترل شود.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.