توسعه صنایع و معادن کوثر
بازدید دکتر اسماعیلی (نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان نظام مهندسی معادن ایران) از هلدینگ معادن کوثر

بازدید دکتر اسماعیلی (نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان نظام مهندسی معادن ایران) از هلدینگ معادن کوثر

 به گزارش روابط عمومی هلدینگ معادن کوثر جناب آقای اسماعیلی در جریان بازدید از این هلدینگ ضمن بازدید از نمایشگاه دایمی مستقر در دفتر مرکزی، جلسه‌ای با اعضای هیئت مدیره این هلدینگ داشتند.

 در این جلسه بعد از بیان تاریخچه هلدینگ معادن کوثر و همچنین افق‌های پیش رو توسط مدیران این مجموعه، موضوعات مرتبط با نظام مهندسی معادن توسط آل ابراهیم (مدیرعامل هلدینگ) طرح گردید.

 در ادامه اسماعیلی ضمن آرزوی توفیق برای این هلدینگ بیان داشتند: قطعاً مجموعه نظام مهندسی معادن ایران از هیچ کوششی در راستای روان‌سازی امور در حوزه‌های معدنی فرو گذار نمی‌کند و در راستای حل مشکلات طرح شده نیز قول مساعد دادند.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.