توسعه صنایع و معادن کوثر
بازدید مدیرعامل جدید گروه معادن کوثر از مجتمع تولیدی بتلند

بازدید مدیرعامل جدید گروه معادن کوثر از مجتمع تولیدی بتلند

به گزارش روابط‌عمومی گروه معادن کوثر، آقای دکتر مطلق مدیرعامل جدید این گروه در نخستین سفر استانی خود از مجتمع تولیدی بتلند دیدار کردند. در این بازدید مهندس موحدی مدیر اجرایی مجتمع بتلند ضمن خیرمقدم و آرزوی موفقیت برای دکتر مطلق به معرفی مجموعه و خط تولید پرداختند.

بازدید مدیرعامل جدید گروه معادن کوثر از مجتمع تولیدی بتلند

پس از صحبت‌های مهندس موحدی، دکتر مطلق ضمن تشکر از زحمات مسئولان، دست‌اندرکاران و کارکنان این مجتمع، در خصوص تحقق اهداف و مأموریت‌های گروه دررابطه‌با افزایش سهم در بازار، برنامه‌ریزی جهت سبد فروش محصولات و ارتقای کمی و کیفی تولید، نکاتی را بیان نمودند.

سپس خاطرنشان کردند که این گروه ظرفیت قابل‌توجهی برای جهش تولید دارد و در سایه رفع موانع و مشکلات می‌تواند در عرصه تولید و اشتغال بدرخشد.

در ادامه این بازدید راهکارهای لازم برای بهبود شرایط و رونق چرخه اقتصادی در این مجموعه مورد تبادل نظر قرار گرفت.
مجتمع تولیدی بتلند واقع در شهرک صنعتی نظرآباد استان البرز، با دارابودن مساحت ۳ هکتاری فضای تولیدی یکی از بزرگ‌ترین واحدهای تولیدی استان البرز را داراست و ضمن ایجاد مجموع اشتغال ۵۰ نفر مستقیم و ۲۰ نفر غیرمستقیم گام‌های مؤثری در بالابردن سطح کیفی محصولات بتنی برداشته است.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.