توسعه صنایع و معادن کوثر
بازدید مدیرعامل گروه معادن از مجتمع معادن قروه

بازدید مدیرعامل گروه معادن از مجتمع معادن قروه

به گزارش روابط‌عمومی گروه معادن کوثر، دکتر مطلق مدیرعامل مجموعه روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ به بازدید از مجتمع معادن قروه پرداختند. ایشان ضمن بررسی دپوهای موجود از لحاظ کمی و کیفی در خصوص برنامه‌های آتی با مدیران معدن گفتگو کردند.
 در ادامه این بازدید طی نشستی که در محل دفتر معدن باباشوراب با موضوع تعیین وضعیت سالن ورزشی منطقه قصلان صورت گرفت، تصمیمات مقتضی گرفته شد.

 سپس به دعوت امام‌جمعه سریش آباد با حضور دکتر مطلق، شهردار و شورای بخش سریش آباد جلسه‌ای با محوریت ایجاد اشتغال و کارآفرینی در منطقه در دفتر امام‌جمعه برگزار گردید.

 شایان‌ذکر است در این راستا تاکنون ۳۵ کارگاه فعال در تولید مصنوعات سنگی مشخص گردیده و مقرر شده است ۲۰ تن سنگ لاشه با قیمت کمتر از قیمت فروش مصوب در مجموعه به این کارگاه‌ها اختصاص داده شود که این خود نشان‌دهنده، توجه گروه معادن کوثر به ایجاد اشتغال و محرومیت‌زدایی در این منطقه می‌باشد.

بازدید مدیرعامل گروه معادن از مجتمع معادن قروه

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.