توسعه صنایع و معادن کوثر

بازدید مدیر عامل محترم سازمان اقتصادی کوثر از مجموعه تولیدی بتلند

در مورخ ۲۹ خردادماه مدیر عامل سازمان اقتصادی کوثر جناب دکتر فخاری و هیات همراه از مجتمع بتلند واقع در نظر آباد بازدید بعمل آوردند. در این دیدار که با همراهی هیات محترم مدیره، مدیران بتلند و برخی مدیران دیگر شرکت صورت پذیرفت، دکتر فخاری ضمن دیدار از ارکان تولیدی، کنترل کیفیت و بخشهای دیگر مجتمع، بر روند کیفی آن مجموعه نظارت و در جهت ارتقا بهره وری و تولید سخنانی مطرح نمودند.

ضمن تشکر از ایشان و هیات همراه، امید این را داریم که خدمتی در خور نام شهدای جان فدای انقلاب، همچون موفقیت های مبارک گذشته برای مجموعه رقم بخورد انشاالله.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.