توسعه صنایع و معادن کوثر
وزیر صنعت؛ معدن و تجارت از غرفه شرکت معادن در نمایشگاه بین‌المللی معدن بازدید کرد

وزیر صنعت؛ معدن و تجارت از غرفه شرکت معادن در نمایشگاه بین‌المللی معدن بازدید کرد

محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت که برای افتتاح سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات معدنی تجهیزات و صنایع وابسته در محل نمایشگاه‌های دائمی کشور حاضر شده بود با حضور در غرفه شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در جریان آخرین دستاوردهای شرکت قرار گرفت.

 

وی با اشاره به این‎که شرکت معادن کوثر در سال‌های اخیر پیشرفت خوبی در زمینه اکتشاف پهنه‌های معدنی داشته و یکی از امیدهای کشور در این حوزه محسوب می‌شود اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌های مفیدی که طی چند سال گذشته صورت گرفته و همراهی مثبت و مثمرثمری که وزارت صنعت و معدن تا کنون از خود نشان داده و از این پس نیز نشان خواهد داد، امیدواریم در آینده شاهد آغاز عملیات اکتشافی و در آینده استخراج از این پهنه‌ها باشیم.

 

وی در این بازدید به کارخانه سبک قطعات بتنی و مبلمان شهری نیز اشاره کرد و اظهار داشت: خلأ چنین کارخانه مدرن و پیشرفته‌ای در کشور احساس می‌شد و خوشحالیم که شرکت معادن کوثر با تکیه بر راهبرد اقتصاد مقاومتی، در جهت رفع کاستی‌ها قدم برداشته و در این راه با بهره‌گیری از بهترین تکنولوژی دنیا موفق بوده است.

وزیر صنعت و معدن در پایان ابراز امیدواری کرد روند موفقیت‌های شرکت همچون گذشته ادامه داشته باشد.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.