توسعه صنایع و معادن کوثر
حضور چشمگیر بتلند در چهاردهمین نمایشگاه معدن و صنایع معدنی ایران

حضور چشمگیر بتلند در چهاردهمین نمایشگاه معدن و صنایع معدنی ایران

 چهاردهمین نمایشگاه معدن و صنایع معدنی ایران (Iran ConMin2018) از تاریخ ۱۱ الی ۱۴ آبان ۱۳۹۷ با حضور بیش از ۱۴۰ شرکت داخلی و ۴۰ شرکت خارجی از کشورهای آسیایی و اروپایی از جمله شرکت ریکرز آلمان، سازنده ماشین‌آلات کارخانه نظرآباد با نام تجاری” بتلند” متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر برگزار شد.

 با توجه به کیفیت بسیار مطلوب و براساس درخواست شرکت ریکرز آلمان برخی از محصولات تولیدی بتلند به‌عنوان نمونه تولیدات حاصل از فناوری آن شرکت در نمایشگاه (Iran ConMin2018) در غرفه شرکت ریکرز آلمان واقع در سالن شماره ۸/۹ به نمایش گذاشته و مورد استقبال و توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.

حضور چشمگیر بتلند در چهاردهمین نمایشگاه معدن و صنایع معدنی ایران

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.