توسعه صنایع و معادن کوثر
برگزاری سومین گردهمایی فصلی مدیران شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر

برگزاری سومین گردهمایی فصلی مدیران شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر، سومین گردهمایی مدیران شرکت با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران ستادی و مدیران مجتمع‌های معدنی و صنعتی شرکت در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ در محل سالن جلسات شرکت برگزار شد.

در شروع این جلسه سیاسی‌راد مدیرعامل شرکت، ضمن قدردانی از زحمات همکاران و بررسی عملکرد مجتمع‌های تولیدی شرکت در سال مالی گذشته، انتظارات سازمان اقتصادی کوثر و برنامه‌های سال جاری شرکت را به تفکیک هر مجتمع تشریح کرد.

در ادامه مدیران مجتمع‌های قروه، خرم‌آباد، ازنا و بتلند ضمن ارائه گزارش عملکرد خود، پیشنهادهایی را برای بهبود بهره‌وری منجر به کاهش هزینه‌ها، افزایش تولید و رشد درآمد در مجتمع‌های خود ارائه کردند.

در پایان نیز ضمن قدردانی از زحمات و خدمات مهندس صادقی در دوره تصدی مسئولیت اداره مجتمع بتلند، احکام انتصابات آقایان علیرضا رضوی به سمت عضو هیئت اجرایی و مدیر مجتمع بتلند و حبیب‌الله صادقی به سمت عضو هیئت اجرایی و قائم‌مقام مدیر مجتمع ابلاغ گردید.

شایان ذکر است، مهندس علیرضا رضوی پیش از این مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت تولید روی بندرعباس، معاون مدیرعامل شرکت ذوب و احیای روی قشم، مدیر کیفیت ایران‌خودرو دیزل، مدیر پروژه ایران‌خودرو خراسان، مدیر طرح و برنامه شرکت شناپ، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت بهبود گام صنعت بوده است.

مجتمع تولیدی بتلند واقع در شهرک صنعتی نظرآباد در استان البرز مدرن‌ترین و بزرگ‌ترین مجتمع تولیدی قطعات بتنی سبک و مبلمان شهری کشور است که تحت لیسانس شرکت ریکرز آلمان محصولاتی نظیر بلوک‌های سبک ساختمانی، جداول سیمانی، گلدان‌های بتنی و سنگ فرش‌های رنگی بتنی (pavers) را با کیفیت بالا و منطبق بر استانداردهای ملی و بین‌المللی تولید می‌کند.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.