توسعه صنایع و معادن کوثر
برگزاری کارگاه آموزشی تعالی سازمانی در شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر

برگزاری کارگاه آموزشی تعالی سازمانی در شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر

 به گزارش روابط‌عمومی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در راستای استقرار مدل تعالی سازمانی و به‌منظور توانمندسازی مدیران و باهدف رشد و ارتقای سازمان از طریق شناسایی نقاط قوت و تعریف فرصت‌های قابل‌بهبود، کارگاه آموزشی تعالی سازمانی بر مبنای مدل EFQM در شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر برگزار گردید.

 برپایه این گزارش، این دوره آموزشی با حضور ۱۵ نفر از معاونین و مدیران در تاریخ ۱۷ شهریور با حضور دکتر ابراهیمی جمارانی از دبیرخانه جایزه ملی تعالی و پیشرفت به‌عنوان استاد دوره برگزار شد.

 در ابتدای این جلسه آل ابراهیم مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر ضمن تشکر و خوش آمد گویی از دبیرخانه جایزه ملی تعالی و اشاره به لزوم جاری‌سازی مدل تعالی و حرکت در این مسیر به اهتمام تمامی مدیران و کارکنان شرکت در این راستا تأکید نمودند، ایشان همچنین تأکید کردند که حرکت در مسیر تعالی و انجام پروژه‌های بهبود از اولویت‌های شرکت می‌باشد.

 در ادامه دکتر ابراهیمی جمارانی به تشریح مدل و چگونگی بهبود فرایندها و ارزیابی نتایج حاصله در جاری‌سازی رویکردهای مختلف پرداختند.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.