توسعه صنایع و معادن کوثر
برگزاری گردهمایی فصلی مدیران شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر

برگزاری گردهمایی فصلی مدیران شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر

 این گردهمایی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران ستادی و مجتمع‌های معدنی و صنعتی شرکت در سالن همایش شرکت برگزار شد.

 در شروع جلسه سیاسی راد مدیرعامل شرکت، ضمن ارائه گزارش عملکرد نه‌ماهه شرکت، برنامه‌های آتی و همچنین انتظارات سازمان اقتصادی کوثر را بیان کرد.

 در ادامه با حضور ابراهیمی مدیرکل حراست سازمان اقتصادی کوثر ضمن قدردانی از زحمات مؤمنی نسب مدیر قبلی حراست شرکت و تبیین وظایف واحدهای حراست، بابایی مدیر جدید حراست شرکت را معرفی کردند.

 در ادامه مدیرعامل شرکت ضمن قدردانی از زحمات همکاران قبلی، آقایان ایل بگیان تبریزی را به عنوان معاون مالی و اداری، آبید را به عنوان مسئول دفتر حقوقی و قراردادهای شرکت معرفی و انتظارات شرکت در حوزه‌های یاد شده را تبیین کرد.

 پس از انجام مراسم تودیع و معارفه، مدیران مجتمع‌های معدنی قروه کردستان، خرم‌آباد و ازنای لرستان و کارخانه نظرآباد استان البرز گزارشی از عملکرد واحدهای خود ارائه و پیشنهادهایی را برای توسعه بازار، افزایش تولید و ارتقای بهره‌وری ارائه کردند.

 در پایان جلسه، گزارش آخرین وضعیت فعالیت‌های اکتشافی شرکت در محدوده‌های دارای پروانه اکتشاف در استان‌های کرمان، اردبیل، اصفهان و خراسان جنوبی ارائه شد.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.