توسعه صنایع و معادن کوثر
برگزاری گردهمایی فصلی مدیران شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر

برگزاری گردهمایی فصلی مدیران شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر، گردهمایی مدیران شرکت با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران ستادی و مدیران مجتمع‌های معدنی و صنعتی شرکت در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ در محل سالن جلسات شرکت برگزار شد.

سیاسی‌راد مدیرعامل شرکت، ضمن تبریک آغاز سال جدید و قدردانی از زحمات همکاران، به ارزیابی عملکرد مجتمع‌های تولیدی شرکت در سال مالی گذشته پرداخته و انتظارات سازمان اقتصادی کوثر و برنامه‌های سال جاری شرکت را تشریح کرد.

وی با تأکید بر لزوم مدیریت جهادی در سال “رونق تولید”، بر ضرورت سرعت در تصمیم‌گیری و اجرای به‌موقع برنامه‌ها و استفاده از امکانات و ظرفیت‌های مکمل داخلی و خارجی با اولویت مشارکت بخش خصوصی و جذب سرمایه از خارج از کشور تأکید کرد.

در ادامه مدیران مجتمع‌های قروه، خرم‌آباد، ازنا و بتلند ضمن ارائه گزارش عملکرد خود، پیشنهادهایی را برای بهبود وضع موجود و کاهش هزینه‌ها، افزایش تولید و رشد درآمد و بهره‌وری بیشتر ارائه کردند.

همچنین در پایان جلسه از زحمات و خدمات مهندس صادق طوبی معاون بازرگانی شرکت که به افتخار بازنشستگی نایل شده است، تشکر و قدردانی به عمل آمد.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.