توسعه صنایع و معادن کوثر

تعالی ، تجربه ای به وسعت فرهنگ سازمانی

این واکاوی ملی پس از افتتاحیه روز نخست و سخنرانی مدیر محترم عامل همچنین ارزیابان محترم صورت گرفت ، پرسنل گرامی ضمن ارائه برنامه ها و اهم فعالیت های خدمتی مرتبط با واحد خود ، مجموعه را در بوته آزمایش و ارزیابی مدققانه قرار دادند.

در نهایت در آخرین روز برگزاری ، پس از پالایش های نهایی و آیین اختتامیه ، میهمانان گرامی از مرکز تعالی و پیشرفت ضمن توصیه های مشفقانه در راستای پیشرفت های آتی ، از زحمات مجموعه قدردانی نمودند.

بدین سبب مراتب قدر دانی خود را از اعم پرسنل به ویژه بزرگوارانی که با تلاش چند ماهه و تعصبی مثال زدنی راه را جهت برگزاری این فرآیند هموار نمودند قدردانی نموده و تقاضای دعای شهدای مطهر را داریم.

امید که موفقیت های خدمتی همکاران به خانواده ایثارگران ، سبب شادی ارواح آن جاودان نامان همیشه تاریخ باشد.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.