توسعه صنایع و معادن کوثر
تودیع و معارفه مدیرعامل جدید شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر

تودیع و معارفه مدیرعامل جدید شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید گروه معادن کوثر در روز یکشنبه ۲ خردادماه با حضور جناب آقای دکتر باقری ریاست محترم هیئت‌مدیره سازمان اقتصادی کوثر و جمعی از معاونین سازمان اقتصادی کوثر و گروه معادن کوثر برگزار گردید. در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های ارزشمند و خالصانه جناب آقای مهندس آل ابراهیم و اعضای هیئت‌مدیره و معاونین و مدیران شرکت، جناب آقای دکتر عبد الهادی مطلق به سمت مدیرعامل گروه منصوب شدند.
در ادامه آقای دکتر باقری ضمن آرزوی توفیق برای دکتر مطلق، مسئولیت گروه معادن کوثر را تجربه جدیدی برشمردند و از معاونین و مدیران خواستند با همکاری، همفکری و تلاش، سعی در پیشبرد اهداف و برنامه‌های این گروه داشته باشند.

پس از آن، معاونین و مدیران ضمن معرفی خود و خیرمقدم به آقای دکتر مطلق، از زحمات جناب مهندس آل ابراهیم تقدیر و تشکر کرده و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت نمودند.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.