توسعه صنایع و معادن کوثر
 حضور شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران نیم‌ور - محلات

 حضور شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران نیم‌ور – محلات

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران روز سه‌شنبه ۱۹ الی ۲۲ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه سنگ ایران واقع در نیم‌ور محلات با حضور مدیرکل دفتر صنایع و معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت، برخی سفرای کشورهای خارجی، استاندار مرکزی و بیش از ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی فعال در حوزه سنگ و معدن و در فضایی بالغ بر ۹۰ هزار مترمربع برگزار گردید.

 این نمایشگاه با رشد ۴۰ درصدی فضا و ۱۵درصدی شرکت‌کنندگان نسبت به دوره‌های گذشته و همچنین ارائه بیش از ۳۵ هزار تن سنگ کوپ، به‌عنوان یکی از ۵ نمایشگاه بزرگ و برتر تخصصی سنگ در دنیا شناخته می‌شود.

 شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر نیز به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های معدنی در این دوره از نمایشگاه حضور فعالی داشته است.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.