توسعه صنایع و معادن کوثر
دیدار هیئت تجاری سازمان اقتصادی کوثر با استاندار چهارمحال بختیاری

دیدار هیئت تجاری سازمان اقتصادی کوثر با استاندار چهارمحال بختیاری

در این سفر که به دعوت عباسی استاندار چهارمحال بختیاری صورت پذیرفت هیئتی متشکل از مدیران عامل گروه‌های معادن، صبا، ساختمان و جمعی از مدیران گروه کشاورزی و مدیران عامل شرکت‌های تهران الکتریک، شیمی دارو و آبزی اکسیر کوثر در قالب پنج گروه تخصصی (معادن، صنایع، کشاورزی، ساختمان و بهداشت و درمان) به بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این استان پرداخته و در پایان سفر دو روزه در شامگاه چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۰ طی جلسه‌ای با حضور استاندار مباحث جمع‌بندی و مقرر شد طرح‌های انتخابی حداکثر طی یک ماه توسط مدیران سازمان اقتصادی کوثر بررسی و پاسخ نهایی در خصوص امکان سرمایه‌گذاری برای استانداری چهارمحال بختیاری ارسال گردد.

عباسی بیان نمود قطعاً اینجانب به‌عنوان استاندار و کلیه مدیران کل استانی از هیچ کوششی در راستای تسهیل روند سرمایه‌گذاری در استان دریغ نخواهیم نمود.

در همین راستا و با نگاه توسعه کسب‌وکار در مناطق محروم مقرر شد دو طرح تولید کاغذ از کربنات کلسیم و کلسینه کردن دولومیت توسط گروه معادن کوثر بررسی و نتایج آن برای استانداری ارسال گردد.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.