توسعه صنایع و معادن کوثر
دیدار مدیرعامل گروه معادن کوثر با استاندار اردبیل

دیدار مدیرعامل گروه معادن کوثر با استاندار اردبیل

به گزارش روابط‌عمومی گروه معادن کوثر دکتر مطلق، مدیرعامل گروه معادن کوثر در دیدار با دکتر سید حامد عاملی استاندار اردبیل در خصوص توسعه سرمایه‌گذاری در بخش صنایع معدنی با مشارکت بخش خصوصی به گفتگو پرداختند.
 دکتر مطلق در خصوص مشکلات موجود در مسیر اخذ پروانه کشف و فعالیت در واحدهای معدنی مطالبی را بیان کردند و افزود گروه معادن کوثر باتوجه‌به دارابودن معادن و محدوده‌های معدنی متعدد فعال در ۸ استان کشور، با صدور پروانه کشف و فعالیت در محدوده اردبیل، کارخانه تولید مس را در این استان دایر می‌کند.
 در ادامه این دیدار سید حامد عاملی، استاندار اردبیل ضمن بیان همکاری و مساعدت با گروه معادن کوثر در خصوص پیگیری مراحل صدور پروانه کشف در خصوص توسعه فعالیت‌های این گروه در استان اردبیل با اشاره به توسعه سرمایه‌گذاری شرکت‌های معدنی در استان با ایجاد صنایع فرآوری، از تسهیل در رفع موانع و مشکلات و صدور پروانه کشف خبر داد.

دیدار مدیرعامل گروه معادن کوثر با استاندار اردبیل

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.