توسعه صنایع و معادن کوثر
رکورد تولید مجتمع سنگ‌چینی ازنا در سال جهش تولید شکسته شد

رکورد تولید مجتمع سنگ‌چینی ازنا در سال جهش تولید شکسته شد

 به گزارش روابط‌عمومی گروه معادن کوثر، مجتمع معادن سنگ‌چینی ازنا (دریژان) از واحدهای تابعه این گروه علی‌رغم مشکلات و مصائب اقتصادی ناشی از بیماری کرونا در کشور، با استعانت از پروردگار و ائمه و با تأسی از فرهنگ شهدا، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» مزین گردیده بود موفق به فتح رکورد تولید و بارگیری کل ادوار فعالیت این واحد در انتهای بهمن‌ماه ۱۳۹۹ شد.

 مهندس رحمانی مدیر مجتمع ازنا دراین‌خصوص گفت: به لطف خداوند متعال به‌عنوان سربازی در حوزه اقتصادی، با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته در ابتدای سال سعی در پیاده‌سازی فرامین مقام عظمای ولایت در حوزه تولید را داشتیم که با همدلی و همراهی کلیه کارکنان اجرایی و حمایت و تدبیر تیم مدیریتی گروه معادن، لطف خداوند شامل حال مجموعه شده و در انتهای بهمن ۹۹ موفق به عبور از رکورد ۲۵۷,۳۷۸ تن بارگیری که پیش از این در انتهای سال ۹۶ به ثبت رسیده بود شدیم که از ثمرات آن افزایش اشتغال مستقیم و غیرمستقیم برای نیروی کار در معدن، حمل و نقل، واحدهای فرآوری و دیگر صنایع وابسته بوده است. امیدواریم تا پایان سال با رشد ۱۰ درصدی تولید و بارگیری، حدنصاب جدیدی برای این مجتمع ثبت گردد.

 ایشان در ادامه افزودند، این رکورد شکنی در کنار اقدامات بنیادی معدن‌کاری از جمله شناسایی و کشف ذخایر جدید در محدوده تحت بهره‌برداری، بالفعل سازی ذخایر بالقوه، افزایش بهره‌وری از طریق فعال‌سازی کارگاه‌های راکد، افزایش باطله برداری متناسب با افزایش تولید، هدف‌گذاری و اقدامات اولیه برای احیای معادن غربی رخ‌داده که همگی از برکت وجود شهدای عزیز می‌باشد.

 در خاتمه با تشکر از حمایت‌های مادی و معنوی گروه در ایجاد بستر مناسب برای اداره مجتمع، به این نکته اشاره داشتند برای سال آینده تلاش مضاعف جهادی به جهت حفظ و ارتقای روند فعلی به‌عنوان دستور سازمانی و مورد تأکید در همایش ابتدای سال مالی ۱۴۰۰-۹۹ مدیران گروه در بهشت‌زهرا در دستور کار می‌باشد و امیدواریم به برکت شهدای عزیز به افق‌های مدنظر دست یابیم.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.