توسعه صنایع و معادن کوثر
عقد تفاهم‌نامه همکاری فی ما بین شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر و سازمان نظام مهندسی معدن ایران

عقد تفاهم‌نامه همکاری فی ما بین شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر و سازمان نظام مهندسی معدن ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت معادن کوثر این تفاهم‌نامه به‌منظور انجام مطالعات و پژوهش‌های کاربردی و نظارت بر اجرای پروژه‌های معدنی و صنایع معدنی، به امضای مهدی آل ابراهیم، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر و داریوش اسماعیلی، ریاست سازمان نظام مهندسی معادن ایران رسید و هر دو طرف بر گسترش همکاری‌های فی‌مابین تأکید نمودند. لازم به توضیح است علاوه بر گروه معادن کوثر، مجموعه‌هایی چون ایمیدرو، سازمان زمین شناسی ایران و هلدینگ صدر تأمین نیز تفاهم‌نامه مذکور را امضا نموده‌اند. با عنایت به انتقال بعضی از مسئولیت‌های وزارت صمت به سازمان نظام مهندسی معادن ایران در آینده نزدیک حجم همکاری‌ها و مراودات بین سازمان نظام مهندسی معدن ایران با مجموعه‌های معدنی افزایش خواهد داشت.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.