توسعه صنایع و معادن کوثر
مجتمع تولیدی بتلند و سازمان بهشت‌زهرا (س) تهران روی ریل همکاری

مجتمع تولیدی بتلند و سازمان بهشت‌زهرا (س) تهران روی ریل همکاری

گزارشی از چشم‌انداز روشن یک بازدید: مجتمع تولیدی بتلند و سازمان بهشت‌زهرا (س) تهران روی ریل همکاری
 به گزارش روابط عمومی گروه معادن کوثر، واحد تولیدی بتلند روز چهارشنبه میزبان مالک رحمتی قائم‌مقام سازمان اقتصادی کوثر و علیرضا عبدی معاونت سازمان بهشت‌زهرا (س) تهران با محوریت اعلام آمادگی مجتمع کارخانجات بتلند به‌منظور ارائه خدمات مبلمان شهری به سازمان بهشت‌زهرا (س) تهران بود.

 در این دیدار که با بازدید از خط تولید و روند تولید محصولات مجتمع کارخانجات بتلند همراه بود، مدیرعامل گروه معادن کوثر ضمن خوشامدگویی اظهار داشت: طبق بررسی‌هایی که طی چند ماه گذشته صورت گرفت و به تغییر مدیریت این واحد تولیدی انجامید، تلاش کردیم نگرش تازهای را در اداره این واحد تولیدی ایجاد کنیم که با یکسان سازی پارامتر زمان، نتیجه آن به گواه اعداد و ارقام، افزایش چهار برابری تولید و فروش طی یک دوره چهارماهه در مقایسه با عملکرد هشت ماهه ابتدایی سال مالی بوده است.

 وی با اشاره به اینکه قطعاً تا رسیدن به قله مورد نظر و سطح ایده‌آل تولید و فروش فاصله زیادی داریم اظهار داشت: هدف ما این است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از شهدای عزیز و با تلاش مضاعف هرچه سریع‌تر مسیر باقیمانده را طی کنیم.

 در این بازدید دکتر رحمتی قائم مقام سازمان اقتصادی کوثر نیز ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته توسط مدیریت جدید اظهار داشت: با توجه به پتانسیل بالای مجتمع به‌ویژه برخورداری از نیروی متخصص و ماشین‌آلات مجهز و به‌روز دنیا انتظار می‌رود با کار جهادی و استفاده از دانش روز این صنعت در کمترین زمان ممکن مجموعه بتلند را به جایگاه واقعی آن در صنعت برسانیم.

 در ادامه مدعوین ضمن بازدید از ظرفیت تولید و سطح تکنولوژی به کار گرفته شده در مجتمع بتلند زمینه‌های گسترش همکاری را مورد بحث و بررسی قرار دادند که در همین چارچوب مقرر گردید هرچه سریع‌تر زمینه‌های همکاری بین دو مجموعه در زمینه‌های مختلف از جمله بررسی عملکرد کف‌پوش‌های بتنی قفل شونده و مقایسه آن به‌عنوان جایگزین آسفالت معابر ترافیکی (با حداکثر سرعت ۶۰ کیلومتر بر ساعت)، بررسی راهکارهای فناورانه در خصوص رفع مشکل روان آب‌های حاصل از نزولات جوی در کلان‌شهرها و همچنین امکان‌سنجی جایگزینی سنگ‌های استحصال شده از معادن داخلی کشور جهت مصرف در آرامستان‌ها جهت جلوگیری از خروج ارز و رونق تولید داخلی گسترش یابد.

 گفتنی است در حین بازدید علی موحدی مدیر مجتمع کارخانجات بتلند ضمن عرض خیرمقدم گزارشی از عملکرد چهارماهه حضورش در مجموعه و تغییرات مثبت حاصل شده را ارائه کرد.

مجتمع تولیدی بتلند و سازمان بهشت‌زهرا (س) تهران روی ریل همکاری

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.