توسعه صنایع و معادن کوثر
بازدید استاندار گیلان از غرفه مجتمع تولیدی بتلند وابسته به گروه معادن کوثر در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

بازدید استاندار گیلان از غرفه مجتمع تولیدی بتلند وابسته به گروه معادن کوثر در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

 به گزارش روابط‌عمومی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر استاندار گیلان در بازدید از غرفه مجتمع تولیدی بتلند، کار تولیدی و صنعتی آن‌هم باهدف خدمتگزاری به خانواده شهدا را کاری بزرگ و توفیقی چندوجهی نامید.

 دکتر ارسلان زارع که برای بازدید و خداقوت به همکاران صنعتگر گیلانی به این نمایشگاه آمده بودند در غرفه مجتمع تولیدی بتلند نیز نشستی با مدیرعامل گروه معادن کوثر و مدیران مجتمع تولیدی بتلند داشتند.

 ایشان در این دیدار گرم و گفتگوی صمیمانه مجموعه سازمان اقتصادی کوثر را متعلق به همه مردم ایران از جمله مردم مجاهد و شهیدپرور گیلان دانسته و ضمن دعوت از مدیرعامل گروه معادن کوثر به همراه مدیران مجتمع تولیدی بتلند برای بازدید از استان گیلان، آمادگی خود را به‌منظور اعلام حمایت از تولیدات باکیفیت مجتمع تولیدی بتلند و توسعه همکاری در استان توریستی گیلان اعلام نمودند. همچنین مقرر شد مدیران بتلند پیگیری‌های لازم به‌منظور حضور عملیاتی در این استان را در دستور کار خود قرار دهند.

 در این دیدار آل ابراهیم مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر ضمن خوشامدگویی و استقبال از استاندار گیلان و همراهان و تشریح توانمندی‌ها و فعالیت‌های هلدینگ معادن و سازمان اقتصادی کوثر از مسئولیت‌شناسی و تعهد ایشان نسبت به تولیدکنندگان حوزه مأموریتشان قدردانی کردند و آمادگی خود را برای گسترش همکاری‌ها اعلام نمودند.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.