توسعه صنایع و معادن کوثر
همکاری شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر با شرکت آکشاردهام استون هند

همکاری شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر با شرکت آکشاردهام استون هند

 به‌گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر، در چارچوب مضامین اقتصاد مقاومتی با رویکرد درون‌زایی و برون‌گرایی و پیگیری سیاست‌های سازمان اقتصادی کوثر مبنی بر حضور پررنگ و مؤثر در بازارهای منطقه‌ای و جهانی، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر، فعالیت‌های گسترده‌ای را برای شناسایی و جلب مشارکت شرکت‌های معتبر و توانمند منطقه‌ای و بین‌المللی پیگیری می‌نماید.

 در این زمینه طی هفته گذشته و جاری، این شرکت میزبان مدیران و کارشناسان شرکت ” آکشاردهام استون” از کشور هندوستان بود. این شرکت به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال هندی در زمینه‌های استخراج، فرآوری و تجارت محصولات سنگ‌های تزئینی و نما در کشور هندوستان و بازارهای جهانی مطرح است.

 شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر، در پیگیری راهبردهای ورود به حلقه‌های فنی و تجاری با ارزش افزوده بیشتر و گشایش بازارهای منطقه‌ای و جهانی، همکاری با شرکت هندی یادشده را با هدف تأسیس شرکت مشترک (JV) تولید و تجارت انواع محصولات سنگ‌های تزیینی و نما دنبال می‌کند.

 در این چارچوب، مدیران و کارشناسان شرکت هندی طی چهار روز اقامت خود در ایران ضمن بازدید از معادن مرمر باباشوراب، مرمریت کریستال ویهج چهار و مرمریت چینی دریژان درود از نزدیک با قابلیت‌ها و ظرفیت‌های معدنی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر آشنا شدند. همچنین هیئت هندی به همراه مدیران شرکت معادن کوثر از کارخانه فرآوری سنگ کریستال ویهج چهار واقع در شهرک صنعتی شمس‌آباد تهران بازدید به‌عمل آورد.

 در همین راستا در جلسه‌ای با حضور سیاسی‌راد مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر و هیئت هندی، نتایج حاصل از بازدیدهای میدانی و مذاکرات کارشناسی طرفین مورد بررسی قرار گرفت و طرف هندی ضمن استقبال از توسعه همکاری‌های آتی و دعوت از طرف ایرانی برای بازدید از امکانات و ظرفیت‌های فنی و تجاری خود، آمادگی طرف هندی را برای مشارکت در تاسیس شرکت مشترک تولید و تجارت انواع سنگ‌های تزیینی و نما با استفاده از ظرفیت‌های معدنی، صنعتی و تجاری دو طرف اعلام نمود.

 

همکاری شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر با شرکت آکشاردهام استون هند
همکاری شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر با شرکت آکشاردهام استون هند

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.