توسعه صنایع و معادن کوثر
اولین شرکت تولیدکننده سنگ‌های تزیینی ساختمانی وارد بازار سرمایه شد

اولین شرکت تولیدکننده سنگ‌های تزیینی ساختمانی وارد بازار سرمایه شد

به گزارش فرابورس ایران، سفارش گیری و عرضه اولیه سهام شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر با نماد «کتوسعه ۱» روز دوشنبه ۵ تیرماه در بازار فرابورس ایران برگزار می شود.   روز دوشنبه ۱۲۸ میلیون و ۴۰۰ هزار سهم، معادل ۱۲ درصد از کل سهام شرکت «توسعه صنایع و معادن کوثر» با نماد معاملاتی «کتوسعه» در فرابورس ایران عرضه خواهد شد. این عرضه اولیه به روش ترکیبی (کشف‌ قیمت توسط صندوق‌های سرمایه‌گذاری و عرضه به قیمت ثابت کشف‌شده به عموم سرمایه‌گذاران) انجام خواهد شد. از تعداد سهام عرضه شده ۸۵ میلیون و ۶۰۰ هزار سهم معادل ۸ درصد از کل سهام شرکت برای عرضه به عموم سرمایه‌گذاران در نظر گرفته شده است. حداکثر سهام در نظر گرفته شده برای هر شخص حقیقی و حقوقی نیز ۲۱۰ سهم به قیمت کشف شده در مرحله اول خواهد بود.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.