توسعه صنایع و معادن کوثر
برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مدل تعالی سازمانی و پیشرفت

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مدل تعالی سازمانی و پیشرفت

 به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در راستای اجرای مدل تعالی سازمانی و پیشرفت در شرکت و به منظور حضور پررنگ در سومین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی و پیشرفت، کارگاه آموزشی یکروزه‌ای در محل شرکت برگزار شد.

 این کارگاه آموزشی در روز شنبه ۹۷/۰۹/۱۰ از ساعت ۱۴ تا ۱۸ در سالن جلسات شرکت و با حضور مدیران و کارکنان دفتر مرکزی و مدیران مجتمع‌های تولیدی تابعه برگزار شد.

 در این کارگاه آموزشی دکتر شکوهیار از اعضای هیئت علمی دانشکده مدیریت دانشگاه شهید بهشتی، مبانی و مقدمات مدل تعالی سازی را تشریح نمود.

 همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی تکمیلی به منظور ارتقای دانش مدیریت و تعمیق فرهنگ سازمانی معطوف به سرآمدی و پیشرفت توسط معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شرکت پیش‌بینی و به‌تدریج برگزار خواهد شد.

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مدل تعالی سازمانی و پیشرفت

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.