توسعه صنایع و معادن کوثر
نمایشگاه سنگ مشهد؛ دروازه صادرات به کشورهای آسیای میانه

حضور شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر در نمایشگاه بین‌المللی سنگ مشهد

دومین نمایشگاه بین‌المللی سنگ مشهد در تاریخ ۱۳ الی ۱۶ تیرماه ۱۴۰۲در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر مشهد برگزار شد.

شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر با هدف صادرات و در نظر داشتن این مسئله که استان خراسان‌رضوی دروازه صادراتی به کشورهای آسیای میانه است در این نمایشگاه حضور پیدا کرد تا ظرفیت‌های صادراتی این منطقه را شناسایی کند.

در این دوره از نمایشگاه حدود ۷۰ شرکت داخلی و خارجی حضور داشتند و همچنین شاهد حضور بازدیدکنندگانی از کشورهایی مانند ایتالیا، چین، پاکستان، ترکمنستان، قرقیزستان، لبنان، عمان و… بودیم.

همچنین در این نمایشگاه آقای دکتر فخاری مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره سازمان اقتصادی کوثر، وزیر صمت کشور لبنان و تعدادی از نمایندگان مجلس و دیگر مسئولین کشوری به صورت اختصاصی از غرفه شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر بازدید نمودند و در جریان برنامه‌های و راهبردهای صادراتی این شرکت قرار گرفتند.

 

نمایشگاه سنگ مشهد؛ دروازه صادرات به کشورهای آسیای میانه

برچسب ها:

پست های مرتبط :

پیشتازی هلدینگ توسعه صنایع و معادن کوثر، در جشن مهمانی ده کیلومتری

به مناسبت بزرگترین عید اعتقادی اسلامی و نصب امیرالمومنین به ولایت اللهی، جشن آیینی مواکب غدیر که چندیست در کشورهایی چون ایران، بحرین، یمن، عراق، انگلیس، آمریکا و برخی کشورهای دیگر به شکل گسترده یا محدود برگزار می گردد، موکب مجموعه توسعه صنایع و معادن کوثر نیز هم پای خادمین حضرت علی علیه السلام در گرامیداشت این روز همچون گذشته فرهنگی اعتقادی خود پیشتاز بود.

همت بزرگ مجموعه معادن گوهره خرم آباد

در آستانه بزرگترین عید اعتقادی اسلامیِ غدیر، طی فعالیت ۱ماهه کارگاه امانی خرم آباد با تولید ۲۵۰۰تن در ماه ، حداقل سود حاصله ، به بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان رسید.